7 Maddede Sosyal Medya

Neden Sosyal Medya?
 • Hepimizin bildiği gibi artık sosyal medyanın hayatımızda vazgeçilmez bir yeri var. Yani sosyal medya artık hayatımızın her alanında. Duygularımızı, hislerimizi, tepkilerimizi artık hep sosyal medya aracılığı ile duyuruyoruz. Aynı şekilde markamızın adını duyurmak ve bilinirliğini arttırmak için de yine aynı yolları tercih ediyoruz. Bu durum inkâr edilemez bir gerçeklik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunu yaparken amacımız hitap ettiğimiz hedef kitleye karşı ilgi uyandırmak ve bizim gelişmemize sosyal medya aracılığı ile daha çok yardımcı olmalarını sağlamaktır. Bu yüzden, aslında sosyal medya bizim en güçlü silahımız olup tekrar karşımıza çıkıyor.

  Devamı İçin
 • Google Ads Kullanmak İçin 7 Sebep

  Ölçülebilir Olması
 • TV ve yazılı medya reklamcılığı gibi geleneksel pazarlama kanallarıyla karşılaştırıldığında, Google çevrimiçi pazarlama son derece ölçülebilirdir ve Google Ads TBM(Tıklama başına maliyet) çevrimiçi kanalların en ölçülebilir kanallarından biridir . SEO’da kesin ölçümler yapmak zordur, çünkü hangi eylemlerin google sıralamasında etkili ve etkisiz olduğunu her zaman bilme şansınız yoktur. Buna karşılık, Google Ads çok daha şeffaftır ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını ayrıntılı bir şekilde görmenizi sağlayan tonlarca TBM(Tıklama başına maliyet) sağlar.

  Devamı İçin
 • Seo Nedir ? Nasıl Yapılır?

  Seo Nedir
 • Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kısaltması olarak kullanılan SEO, dijital pazarlamadan faylanmanın en etkin yollarından biridir. SEO düzenlemeleri ya da optimizasyonları sayesinde arama motorları kişiler tarafından bulunmaya çalışılan web sitelerinin sonuçları için daha kolay ve hızlı tarama yapabilmektedir. SEO, arama motorlarında her zaman bulunabilmek adına yapılan iyileştirme ve bu iyileştirmelerle birlikte gerçekleştirilen optimizasyon işlemleridir. Söz konusu işlemler, site içi veya site dışı olarak ikiye ayrılmakta, aynı zamanda da arama motorlarında ilk sıralamalarda olabilmek için yapılan işlemlerin tamamı olarak algılanmaktadır. Doğru şekilde yapılan SEO çalışmalarıyla arama motorlarında her geçen gün yükselerek daha fazla kişiye ulaşılabilmekte, bu bağlamda da web sitesi sahibi ya da firma ürününün, hizmetinin veya sunduğu bilginin tanıtım ve satış hacmini arttırmış olacaktır. Artan bu hacim ücretli reklam maliyetlerinin de düşmesine olanak sağlar. Dijital dünyada gün geçtikçe bir zorunluluk haline gelen bu SEO çalışmaları olmaksızın hedef kitleye ulaşmak, üst sıralarda çıkmak ve ilgili portföy oluşturmak son derece zor olacaktır. Bu durum şu şekilde de açıklanabilir; SEO pazarlama yöntemleri arasında dijital pazarlamanın en fazla prestije sahip olan ve yüksek getiri sağlayan pazarlama stratejisidir.

  Devamı İçin
 • Web Sitesi İçin Mobil Uyumluluğun Önemi

 • Mobil uyumluluk sanal platformların mobil cihazlarda yanıt verme / vermeme durumunu tanımlar. En basit tabiri ile bilgisayarda doğru bir biçimde görüntülenebilen web sayfasının, mobil cihazlarda da doğru bir şekilde, biçimi bozulmadan görüntülenebilmesini sağlar. Mobil uyumluluğu olan bir sayfanın bilgisayar görünümü ile mobil görünümü farklıdır, eğer bir sayfanın mobil uyumluluğu yoksa da mobil cihazdan adrese erişim sağlanabilir ancak bağlanılan sayfa rahat bir kullanım sunmaz. Bir web sitesi geliştirirken bu sitenin mobil uyumlu olması önemlidir. Peki, neden? Mobil uyumlu web sitelerinin avantajlarını aşağıda sıraladık:

  Devamı İçin
 • Bizi Arayın
  +90 (539) 644 7222

  WhatsApp
  +90(539) 644 7222

  Teklifiniz İçin
  +90(539) 644 7222

  Teklif