Vav Grup

THİNK YELLOW DÜNYASI İLE TANIŞIN

Vav Medya, Vav 360 ve Vav Fabrika ile oluşturduğumuz Vav Grup, markanızın oluşturulma sürecinden itibaren reklam ve tanıtım alanlarının tamamında yol arkadaşınız olmayı hedefler.

Genç ve dinamik kadromuzla, yapmak istediğiniz iş için bir isim bulabilir, bir marka yaratabiliriz. Dijital ve konvansiyonel reklamcılık alanlarında birçok mecraya sahibiz, böylece hedef kitlenizi tanımlayıp, markanızı hedef kitlenize tanıtabiliriz.Markanız için gerekli tabela, totem, araç giydirme gibi birçok üretimi yapabiliriz.

Kısacası, çıktığınız bu yolda tanıtım ve reklamlarınız için gerekli tüm çalışmaları yapıyor, bu yolu sizlerle yürüyoruz!

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Vav Grup; bünyesinde bir kaç farklı departmanı bir araya getirerek, müşteri odaklı ve her daim çözüm bulunulması gereken homojen yapıyı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çok ciddi yol almış bir oluşumdur.


Bizler günümüzde oldukça fazla kullanılan 'Tam Zamanlı Ajans' kavramını daha da ileri götürerek 'Tam Zamanlı Çözüm Ortağı' seviyesine çıkartıyoruz. Çözüm Ortaklığı kavramını açmak istersek; Bir Firmanın oluşumunda itibaren gerekli olan her türlü tasarım,planlama, guerilla marketing,promosyon ürünleri ,organizasyon,pazarlama ve reklam, interaktif ortam, ve her türlü düşüncenin uygulanma safhasında tam olarak firmanın isteklerini yerine getiririyoruz.


Bünyemizde bulunan tasarım, üretim, yönetim, interaktif bilişim ve saha ekibi ile özel sektör de tüm firmaların çağrılarına ve sorunlarına cevap veriyoruz.


Tüm bunlara ek olarak da Fabrikamız’da yaptığımız baskı işlerimiz ile anlık çözümleri sunabiliyoruz.Saygılarımızla.

Bizi Arayın
+90 (539) 644 7222

WhatsApp
+90(539) 644 7222

Teklifiniz İçin
+90(539) 644 7222

Teklif